KERKOJME KAMARIER/E , HOSTESS NE DUBAI DHE ABU DHABI

Nje rrjet restorantesh prestigjoze ne Dubai & Abu Dhabi kerkojne te shtojne numrin e stafit te tyre .

Nese jeni te rinj ,energjike , deshironi nje eksperience te re ne vende si Dubai dhe Abu Dhabi  si dhe  keni njohuri mesatare te gjuhes angleze , atehere aplikoni duke derguar nje cv ne adresen tone te email-it : contact@anarecruitmentagency.com

Benefitet e punes:

  • Paga varion nga 600-900 $ (+ bakshishe ) ne varesi te eksperiences se punes.
  • Nje muaj ne vit pushime te paguara me rroge te plote
  • Mundesi karriere ne varesi te performances
  • Rinovim kontrate

C’fare mbulohet nga punedhenesi ?

  • Akomodimi ne apartamente per stafin
  • Transporti
  • Viza
  • Bileta
  • Ushqimi ne pune

Telefon : 0699203584

Facebook: Ana Recruitment Agency

Email: contact@anarecruitmentagency.com

 

Shitese Ekzekutive ne Katar !!!!!!

KERKOJME SHITESE (VAJZA) PER NE KATAR !!!
Duam te punesojme shitese femra per nje kompani prestigjoze ne Katar.

Kriteret:
Aplikantet duhet te kene PATENTE ,aftesi te shkelqyera komunikimi si dhe nivel mbi mesatar te gjuhes angleze.
Eksperienca perben avantazh.

Benefitet:
Paga varion nga 1100 $-1250 $
Bonus 1% per shitjet deri ne 20 000$
Bonus 3% per shitjet mbi 20 000$
Shperblim vjetor nje rroge.
Nje muaj ne vit pushime te paguara .
Akomodimi, transporti ,ushqimi , viza dhe bileta te siguaruara nga kompania.
Pas trajnimit te punesuarat do perfitojne nje celular te tipit me te fundit, tablete , laptop dhe makine (pasi te kalojne provimin e patentes ne Katar)

Per te aplikuar ju lutemi dergoni cv me foto ne contact@anarecruitmentagency.com
Per me shume informacion telefononi ne 0699203584
Facebook: Ana Recruitment Agency

Email: contact@anarecruitmentagency.com

Ju mirepresim 🙂